برنامه نویسی

انجام کلیه خدمات برنامه نویسی، بر پایه پلتفرم  مورد نظر شما توسط همکاران فنی و فریلنسر

با توجه به گسترش تکنولوژی و افزایش استفاده از برنامه های مختلف جهت دسترسی راحت تر به سرویس ها و افزایش وفاداری کاربران داشتن یک برنامه با ظاهری حرفه ای و امکانات کامل میتوانید باعث اعتبار بخشیدن به مجموعه خدمات خود شوید.

اپلیکیشن

همانطور که داشتن یک وبسایت/فروشگاه برای گسترش کسب کار و فعالیت در فضای اینترنت بسیار پر اهمیت است، داشتم یک برنامه ویژه موبایل نیز برای نگه داری کاربران بسیار مهم است.

زمانی که کاربر برنامه ارائه شده توسط شما را بر روی موبایل خود نصب میکند، در واقع این اطمینان را خواهید داشت که در صورت ارائه پیشنهادات مناسب کاربر شما همواره از صفحات سایت/فروشگاه شما بازدید میکند و این بازدید در بسیاری مواقع منجر به خرید محصول یا سرویس میشود.

برنامه نویسی

دیتافردا با کمک تیم فنی خود و همکاری با برنامه نویسان و دولوپر های داخلی و خارجی به صورت فریلنسر تمامی خواسته های شما برای داشتم یک برنامه سبک و روان در عین داشتن استاندارد های جهانی ارائه میدهد.

برنامه نویسی ویندوز

با توجه به آپدیت های و تغییرات ویندوز در زمان تغییر از نسخه 7-8 به 10 میتوان گفت ساختار بسیاری از برنامه های نیازمند تغییر و بهینه سازی است. در بسیاری از موارد دیده شده برنامه های اجرا شده بر روی نسخه های قدیمی ویندوز قابلیت اجرا مناسب در نسخه های جدید را نداشته و بدون نیازمند به روز رسانی و تغییرات هستند.

از این رو پشتیبانی برنامه ارائه شده بسیار حائز اهمیت بوده و اپدیت و رفع ایرادات برای کاربر نهایی بسیار لذت بخش است، و این حس به کاربر القا میشود که مجموعه شما اهمیت زیادی برایش قائل است.

از طرفی اپدیت به صورت ماهانه باعث میشود کاربر کمتر از برنامه شما استفاده کند و در برخی مواقع آن را از سیستم خود حذف نماید. زیرا انتظار دارد که برنامه نصب شده تا مدتی طولانی بدون ایراد کارکند.

ما در دیتافردا با در نظر گرفتم تمامی شرایط و آنالیز رفتار کاربران شما برنامه ای مناسب برای پلتفرم ویندوز برای شما آماده میکنیم.

ارائه گزارش لحظه به لحظه

برای بسیاری از مدیران و فروشگاه های آنلاین اطلاع لحظه ای از وضعیت برنامه و مراحل انجام شده مهم است. از این رو ما در دیتافردا این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. شما پس از انجام هر بخش از وضعیت پیشرفت کار و زمان اتمام پروژه آگاه خواهید بودد. اما و در بسیاری مواقع انتظار داشته که در زمان اجرای پروژه در کنار برنامه نویس باشند! این مورد تنها باعث کندی عملکرد برنامه نویس شده و نتیجه آن به هیچ عنوان برای طرفین رضایت بخش نیست. در حالی که کارفرما همچنان تمایل به مشاهده روند کار به صورت فیزیکی دارد! راه حل ما برای شما ارائه یک دمو گرافیکی از روند انجام پروژه است. که البته هزینه این سرویس به صورت جداگانه محاسبه میشود.

مراحل انجام پروژه های برنامه نویسی:

 1. ثبت سفارش اولیه و بررسی موارد
 2. ارائه دمو برنامه به صورت گرافیکی
 3. انتخاب پلتفرم مورد نیاز جهت اجرای برنامه
 4. ارسال صفحه بندی ها به صورت گرافیکی
 5. دریافت 40% هزینه توافق شده
 6. ارسال نسخه بتا جهت تست کارفرما
 7. انجام تغییرات مورد نظر کارفرما
 8. ارائه برنامه در نسخه بتا جهت بررسی کارفرما
 9. دریافت مابقی مبلغ توافق شده
 10. ارسال برنامه برای کاربر
 11. ارسال گواهی به همراه پشتیبانی

محبوب، کامل، پر کاربرد و در یک کلام جاوا بهترین زبان برنامه نویسی در سطح جهانی است.

پایتون زبان یکی از پرکاربرد ترین و محبوبترین زبان برنامه نویسی در پلتفرم های مختلف میباشد.

زبان برنامه نویسی C دارای توزیع های مختلفی بوده و سیستم عامل ویندوز پشتیبانی مناسب از این زبان دارد.

زبان برنامه نویسی php بر پایه وب بوده و اسکریپت ها و صفحات تحت وب بر پایه این زبان اجرا میشوند.

اپلیکیشن اندروید

این سیستم عامل نو ظهور از سپتامبر سال 2008 در برای گوشی های هوشمند وارد بازار شد. سیستم عامل اندروید بر پایه هسته ای لینوکسی اجرا شده از همین رو محیط کار باز تری به نسبت سایر سیستم عامل ها خواهید داشت، این سیستم عامل توسط شرکت گوگل خریداری شده و از همین رو میتوان گفت پشوانه بسیار محکمی دارد.

تا به امروز بیش از ده (10) نسخه اندروید به عنوان سیستم عامل گوشی های همراه ارائه شده.

فراوانی برنامه های قابل نصب بر روی این سیستم عامل و گسترش شرکت های همکاری کننده با گوگول برای این سیستم عامل باعث شده بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید را انتخاب کنند.

با در نظر گرفتن تعداد کاربران اندرویدی و استفاده آن ها از این سیستم عامل برای انجام کار های روزمره از قبیل انجام خرید های اینترنتی، بررسی اخبار، جستجوی اینترنتی و … در صورتی که تصمیم به داشتن اپلیکیشن برای مجموعه خود تنها برای یک سیستم عامل دارید، مطمنا این سیستم عامل اندروید خواهد بود.

با توجه به سلایق مختلف (تغییرات عمده در پایان پروژه) و قوانین مجموعه در خصوص طراحی سایت یا انجام پروژه برنامه نویسی نمونه قرارداد آماده جهت بررسی اولیه و اطلاع شما از روال انجام آن به صورت پیش قرار داد قرار گرفته که میتوانید آن را مطالعه فرمایید. و یا از طریق راه های ارتباطی سایت به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

برنامه نویسی

یکی از نگرانی های عمده پس از سفارش اپلیکشین (برنامه نویسی) ثبت آن در استور ها جهت ارائه به کاربران است. دیتافردا به عنوان ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب علاوه بر ثبت برنامه در گوگل پلی و اپ استور، فضایی اختصاصی جهت ارائه لینک مستقیم (سرویس میزبانی وب) به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. تا بدون نیاز به استفاده از استور هایی که کشور ایران در آن تحریم شده بدون محدودیت از اپلیکشین شما استفاده کنند.