سرور اختصاصی

بدون محدودیت در منابع، دسترسی kvm، مدیریت شده، امکان دریافت بیش از 30 ای پی

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی انتخابی مناسب و مطمن برای سایت های پر بازدید و فروشگاه های آنلاین میباشد.

شما میتوانید با دریافت مشاوره فنی مناسب و آنالیز مصرف منابع خدمات خود سروری بدون محدودیت سرور مجازی انتخاب نمایید تا علاوه بر افزایش کیفیت سرویس ارائه شده به کاربر خود، نگرانی از مشکلات متداول در سرور های مجازی نداشته باشید.

امکان تغییر ماده

تغییر منابع به دلخواه شما در هر زمان با تایید بخش فنی

راه اندازی رایگان

نصب و راه اندازی سرور به رایگان بر اساس سیستم عامل دلخواه شما

فایروال و شبکه اختصاصی

فایروال و شبکه اختصاصی 1 و 10گیگابیت

به روز رسانی

به روز رسانی منظم و انجام خدمات لایسنس و کرک

ای پی

ارائه ای پی در سابنت های /30 الی /26

بک آپ

سرویس بک آپ ویژه سرویس های مدیریت شده

سرور اختصاصی ارائه شده از چندین کشور با مشخصات فنی دلخواه شما

در صورت نیاز به مشاوره و یا دریافت آفر ویژه با ما در تماس باشید: 09124134874

سرور اختصاصی در مقایسه با سرور مجازی به دلیل داشتن منابع بالاتر، شبکه اختصاصی و امکان ایجاد چندین سرور بهترین انتخاب برای تهیه سرور خواهد بود.

در سرور اختصاصی با نصب و اجرای انواع سیستم های مجازی ساز میتوانید چندین سرور دیگر با در نظر گرفتن منابع سرور اصلی ایجاد نمایید. در صورتی که برای اجرای پروژه در شرکت یا مجموعه خود نیاز به چندین سرور مجازی دارید، بهترین و کم هزینه ترین راه تهیه سرور اختصاصی است.

در این سرور ها شما میتوانید چند رنج ای پی متفاوت داشته و به صورت یکپارچه تمامی سرور های خود را مدیریت نمایید.

در صورتی که برای تهیه سرور اختصاصی شک داشته و یا نیاز به مشاوره دارید ما در کنار شما هستیم.

پلن های سرور اختصاصی

پلن های سرور اختصاصی زیر تنها بخشی از سرور های ارائه شده بوده و شما میتوانید برای دریافت پلن های بیشتر و کانفیگ های متفاوت از منو سایت سرویس دلخواه خود را دریافت نمایید.

[easy-pricing-table id=”1825″]

پشتیبانی فنی به صورت تمام وقت

نصب و کانفیگ رایگان سیستم مورد نظر شما به رایگان

بک آپگیری منظم ویژه سرویس های مدیریت شده

ارائه دسترسی kvm و امکان تغییر منابع

ارائه خدمات ویژه و مدیریتی

آپلینک تضمین شده و با کیفیت

سرور اختصاصی ارائه شده از دیتاسنتر های متفاوتی بوده و شما می توانید با انتخاب دیتاسنتر مورد نظر خود سرور دلخواه با مشخات مد نظر دریافت نمایید.

قابل ذکر است در سرور اختصاصی سطح دسترسی کامل خواهید داشت و همچنین هزینه ماهانه سرور های  بر اساس نرخ روز محاسبه شده و 3 روز قبل از تاریخ نهایی سر رسید دریافت میشود.

تغییر منابعی مانند: رم، هارد،ای پی و کارت شبکه سرور اختصاصی در بسیاری از دیتاسنتر ها بدون دریافت ستاپ قابل انجام است. میتوانید جهت اطلاع از این امر از طریق تماس با شماره 09124134874 و یا ارسال تیکت بخش فنی از شرایط دیتاسنتر ها مطلع شوید.

در صورتی که سخت افزار مورد نظر شما مانند پردازنده قابل تغییر نباشد و یا نیازمند سروری قوی تر با مشخصات فنی بالاتری هستید، میتوانید با ارسال تیکت به بخش فنی آفر مناسب با مشخصات فنی مورد نظر دریفات نمایید.

در صورتی که میخواهید سرور مورد نظر خود را منتقل نمایید میتوانید بدون نگرانی از دست رفتن اطلاعات سرور خود این امر را به ما بسپارید، بسته به حجم اطلاعات شما انتقال بین 1 الی 7 روز زمان نیاز دارد.

امکان انتقال سرور اختصاصی داری مجازی ساز نیز وجود داشته و سرور های مجازی ایجاد شده توسط شما به ترتیب اولویت شما انتقال می یابد.

زمان تحویل سرور اختصاصی بین 1 ساعت الی 24ساعت کاری خواهد بود. در بسیاری از پلن ها سفارش به صورت خودکار آماده سازی میشود، اما در برخی پلن ها به دلیل نیاز به تغییرات منابع ممکن است بین 1 الی 5روز زمان تحویل به طول بیانجامد، که این زمان به سر رسید شما اضافه میشود.

شرایط بازگشت وجه دیتاسنتر های متفاوت است اما در شرایط کلی و وجود مشکل سخت افزاری و عدم رفع و یا زمانبر شدن رفع مشکل طبق قوانین سرویس شما شامل SLA شده و میتوانید علاوه بر لغو سرویس بدون هزینه اضافی در صورت نگه داشتن سرور از خدمات پرمیوم استفاده نمایید.