سرور اختصاصی

Virtual Dedicated Server – سرور اختصاصی -مجازی- یا به صورت ساده تر سرور اختصاصی

تهیه این گونه سرور ها برای کسب و کار های بزرگ و هدفمند مناسب است، زیرا هزینه ماهانه بالاتری نسب به سرور های مجازی و نیمه اختصاصی دارد.

موارد استفاده از این سرور ها نیز همانند سرور های مجازی بوده و به انتخاب کاربر سیستم ها و پروژه های متفاوتی بر روی آن قابل اجراست، تفاوت عمده سرور مجازی و اختصاصی در میزان منابع و سطح دسترسی کاربران است، برای مثال:

شما در سرور اختصاصی امکان انتخاب نوع مجازی ساز و سیستم عامل دارید که در سرور های مجازی تنها امکان راه اندازی سیستم عامل را داشته و برخی از سیستم عامل ها نظیر کالی بر روی تمامی سرور ها قابل نصب نیست که شما در سرور اختصاصی محدودین های این چنینی نخواهید داشت.

راه اندازی چندین ماشین مجازی( سرور مجازی) بسیاری از مجموعه ها نیازمند چندین سرور هستند تا پروژه های خود را به صورت منظم و یکپارچه اجرا نمایند، تهیه چند سرور مجازی هزینه بسیار بالاتری خواهد داشت و علاوه بر این سطح دسترسی محدودتری برای تغییر منابع( تغییرات سرعت هارد، محدودیت پردازنده، محدودیت شبکه و…) در هر زمان را به دنبال دارد. همچنین در سرورهای اختصاصی شما امکان دریافت بیش از 2 ای پی دارید که این مورد در برخی از پروژه ها بسیار ضروری است.

امکان دسترسی به تمامی منابع سخت افزاری برای بسیاری از کاربران امری مهم بوده و در جهت انجام تنظیمات پایه بسیار پر اهمیت است بنابراین تهیه یک سرور اختصاصی بسیار مناسب تر است.

محدود سازی و مدیریت چندین سرور برای مجموعه هایی که دارای چند سرور هستند بسیار راحتر بوده و شما میتوانید با داشتن یک سرور اختصاصی تمامی نیاز های مجموعه را رفع نمایید.

امکان تغییرات دلخواه و تهیه نسخه بک آپ به صورت دوره ای، بسیاری از کاربران نیازمند داشتنیک تمپ آماده یا کلون از سرور های مجازی خود را دارند. در سرور های مجازی به دلیل تعداد کاربران این امکان به صورت دائم در اختیار کاربران نیست و با ارسال درخواست به بخش کاربری و در زمان تعیین شده این امکان را خواهید داشت، اما در سرور های اختصاصی به دلیل سطح دسترسی و امکان مدریت کامل شما در هر زمان میتوانید از سرور خود بک آپ تهیه کرده و در زمان نیاز بدون نیاز به انجام تنظیمات قبلی سرور کانفیگ شده خود را اجرا نمایید.

سرور مجازی

Virtual private server – VPS – یا سرور شخصی -اختصاصی – مجازی که در بین کاربران ایرانی با نام سرور مجازی یا vps تعریف شده. این سرور ها در واقع بخشی از یک سرور بزرگتر ( سرور اختصاصی ) بوده که با استفاده از سیستم های مجازی ساز بخشی از منابع آن بدون تاثیر پذیرفتن از سایر سرور ها در اختیار کاربر قرار میگیرد.
موارد مورد استفاده:
سرور های مجازی انتخابی مناسب برای کسب کار های در سطح متوسط که هاست اشتراکی جواب گوی نیاز وبسایت ان ها نیست و نیازمند منابعی مجزا هستند.
امکان استفاده از بسیاری سایت ها در داخل کشور وجود ندارد و همچنین بسیاری از این سایت ها به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمیدهند، شما با داشتن سرور مجازی و یا ای پی خارج از ایران میتوانید از این خدمات استفاده کنید، زیرا در بسیاری سایت ها تنها ای پی کشور ایران مسدود شده است.
پرداخت های ارزی، برای پرداخت صورت حساب خود در خارج از کشور ملزم به استفاده از شبکه خارج از ایران هستید زیرا علاوه بر موارد تحریم خدمات مالی به کاربران ایرانی داده نمیشود، استفاده ای پرو*کسی روشی است که بسیاری از آن استفاده میکندد اما علاوه بر ریسک امنیتی ممکن است باعث مسدود شدن حساب شما شود بنابراین جهت جلوگیری از بروز مشکلات این چنینی باید از یک سرور مطمن و ترجیحا متناسب با کشور صادر کننده حساب استفاده کنید.
جهت اجرا شبکه های خصوصی ( وی *پی – ان ) و افزایش امنیت مجموعه خود انتخاب یک سرور مناسب بسیار مهم است، زیرا استفاده از نسخه های رایگان سرویس های این چنینی ریسک بالایی داشته و ممکن است سیستم شما به باج افزار آلوده شود و اطلاعات شخصی و مهم خود را از دست بدهید.
مدیریت سیستم مالی و ارسال اطلاعیه، برای راه اندازی این گونه سرویس ها شما مجبور به داشتن یک سیستم مجزا برای این موارد هستید، اجرا این گونه سناریو در مجموعه های کوچک بسیار هزینه بر بوده و صرفه اقتصادی ندارد بنابراین شما میتوانید با داشتن یک سرور مجازی بدون نگرانی از وضعیت شبکه و سخت افزار سیستم خود را به سادگی اجرا نمایید.
در نهایت میتوان گفت سرور های مجازی در اصل یک سرور اختصاصی بوده با امکانات سخت افزاری متفاوت که با استفاده از انواع مجازی ساز و با هزینه ای کمتر در دسترسی شما قرار گرفته است.
موارد بسیاری نیز وجود داشته که در مقاله جدا گانه با آن پرداخته ایم. همچنین شما میتوانید در صورت نیاز با شماره: 09124134874 تماس گرفته و مشاوره لازم برای انتخاب سرور دریافت نمایید، ما در کنار شما هستیم.

انواع سرور مجازی و اختصاصی

در صورتی که سرویس خاصی مد نظر دارید با ما تماس بگیرید.

09124134874—-09106922669

شبکه اختصاصی

ارائه شبکه اختصاصی 100Mb/s 1Gb/s 10Gb/s

بک آپ گیری منظم

کلون و تمپلیت سرویس های مدیریت شده

ایمین و پایدار

فایروال و تضمین پایداری 99%

10 برابر سریعتر

ارائه هارد های پرسرعت SSD و NvMe

برخی پلن ها سرور مجازی

در بخش زیر برخی از پلن ها خدمت شما پیشنهاد شده برای مشهاده پلن های بیشتر از منو سایت میتوانید پلن دلخواه خود را انتخاب نمایید، همچنین میتوانید از بخش سروریس دلخواه یا سرور کاستوم پلن مورد نظر را به صورت کاملا کاستوم ایجاد نمایید.

[easy-pricing-table id=”1830″]

هزینه ارتقا منابع:

1GB رم : 20.000 تومان

100GB HDD SATA : 20.000 تومان

100GB SSD: تومان30.000

1Ghz -1Core: تومان23.000

1 ای پی: 20.000 الی 45.000 تومان

فضای بک اپ30.000 تومان 100GB

سرور شما پس از تایید سفارش بین 1 الی 24 ساعت و در صورت نیاز به کانفیگ بین 2 الی 48 ساعت تحویل میشود.

در صورت نیاز به انجام کانفیگ از طریق تیکت و یا بخش یاداشت در زمان سفارش اعلام بفرمایید. در بسیاری از موارد کانفیگ ها به رایگان انجام میشود. همچنین سیستم عامل دلخواه شما به رایگان نصب خواهد شد.

بسیاری از کاربران زمان و تجربه کافی برای مدیریت سرور را ندارد و این مورد بسیار طبیعی است، شما میتوانید با دریافت خدمات مدیریت سرور و سایت بدون نگرانی کسب و کار خود را گسترش دهید و وقت گرانبها خود را صرف امور تخصصی خود نمایید.

شما میتوانید منابع سرور خود را در هر زمان با هماهنگی بخش فنی ارتقا دهید.

شما میتوانید تا 7 روز درخواست بازگشت وجه سرور را نمایید؛ این بازگشت هیچ گونه قید و شرطی نداشته و مبلغ پرداختی شما بازگشت داده میشد.

حداکثر منابع مجازی قابل سفارش:

رم: 8GB

هارد ساتا: 1TB

هارد SSD: 120GB

پردازنده: 8گیگاهرتز – 8Core

ای پی: 2 IPV4

پهنای باند: تماس با بخش فروش

بک آپ: 1ترابایت تماس با بخش فروش