قوانین و ضمانت کیفیت

 تضمین کیفیت و قوانین هاستینگ

تمامی شرایط ویژه سرویس های فعال در دیتافردا میباشند .
در صورت بروز مشکل و عدم حل مشکل در کمتر از 48 ساعت تمامی هزینه ها با توجه به نوع سرویس به کاربر بازگشت داده میشود .

ضمانت کیفیت سرور های مجازی

با توجه به پلن انتخاب شده , تمامی سرور های مجازی داری ضمانت میباشند که شامل در دسترس بودن سرور در 29 روز از 30 روز است که در غیر این صورت دیتافردا موظف به پاسخ گویی و جبران به صورت ارائه خدمات و یا تخفیف میباشد.

ضمانت کیفیت سرورهای اختصاصی

در سرور های اختصاصی در صورتی که سرور ها در رک های اختصاصی دیتافردا باشند شامل ضمانت در دسترس بود 29 روز از 30 روز میباشند در صورتی که سرور ها از دیتاسنتر مورد نظر کاربر به صورت مستقیم تهیه شده باشند دیتافردا به عنوان واسط هیچ مسولیتی در قبال دان تایم و مشکلات احتمالی نداشته و صرفا جهت حل مشکل کاربر تمامی مشکلات پیش آمده را از سمت دیتاسنتر پیگری و حل می نماید.

تضمین کیفیت سرویس های میزبانی

میشوند SLA تمامی سرویس های میزبانی دیتافردا شامل ضمانت 100% میباشند و در صورت بروز هر گونه مشکل و تایید مشکل از سمت بخش فنی شامل تضمین کیفیت

ضمانت خدمات کلوکیشن

تمامی ضمانت ها فقط در صورت تایید بخش فنی دیتافردا قابل پیگری میباشد.

تمامی ضمانت ها فقط در صورت تایید بخش فنی دیتافردا قابل پیگری میباشد

قوانین و ضمانت کیفیت

در صورت عدم رعایت هر یک از نکات زیر دیتافردا مجاز به برخورد و یا عدم ارائه سرویس و وجه میباشد
.بند س-الف . کاربر موظف است تمامی پرداخت های خود را به موقع و قبل از اتمام زمان سر رسید سرور پرداخت نماید.

.بند س-ب . کاربر موظف است با مشخصات دقیق و درست عضو شده و در صورت نیاز با ارائه کپی کارت ملی و یا تایید شماره تماس خط ثابت خود مشخصات ثبت شده را تایید نماید.

.بند س-پ . تغییر در کانفیگ , تنظیمات و تغییر پورت های مانیتورینگ خلاف قوانین بوده و حق مسدود سازی و عدم بازگشت وجه محفوظ میباشد.

.بند س-ت . زمان تحویل سرور ها بین 1 ساعت تا 48 ساعت برای سرور های مجازی و در سرور های اختصاصی تا 7 روز خواهد بود.

بند س-ث . در صورت اسپم شدن ای پی ها کاربر موظف به رفع مشکل میباشد و در صورت عدم رعایت سرور مسدود خواهد شد.

بند س-ج . کاربر موظف به اعلام نوع مصرف از سرور میباشد که در صورت نیاز ای پی های اینترانتی داده شوند و در صورت عدم اطلاع ، دیتافردا مجاز به مسدود کردن سرور میباشد.

بند س-چ . بک آپ گیری به صورت کامل برعهده کاربر بوده و دیتافردا هیچ گونه مسولیتی در این مورد ندارد.

. بند س-ح .کاربر موظف است قوانین دیتاسنتر و کشور میزبان سرور را به صورت کامل رعایت کند.

بند س-خ. مدت زمان قرار داد برای سرور های مجازی یک ماه میباشد.

بند س-د . مدت زمان قرار داد سرور های اختصاصی حداقل چهار ماه میباشد و هزینه سرور 5 روز قبل از سر رسید باید واریز شود در غیر این صورت سرور مسدود میشود.

بند س-ر . در صورت پرداخت هزینه سرور اختصاصی بعد از زمان سر رسید مبلغ 50.000 مازاد به دلیل تاخیر در پرداخت و نگه داری رایگان دریافت خواهد شد.

بند س-ر .تنها بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده برای سرور ها امکان لغو سرور ممکن میباشد.

رعایت تمامی قوانین بخش خدمات کلوکیشن و اجاره به شرط تملیک الزامیست
.بند ک-الف . در سرور های اجاره به شرط تملیک نیمی از هزینه سرور ابتدا دریافت شده و باقی با توجه به توافق طرفین در چند ماه تقسیم میشود.

بند ک-ب . در صورت عدم پرداخت حتی یکی از اقساط سرور های اجاره به شرط تملیک سرور کنسل شده و هیچ هزینه ای بازگشت داده نشده و سرور با پرداخت هزینه اضافی یک ماه به عنوان جریمه مجددا تحویل داده شده و قرار داد ادامه خواهد یافت.

.بند ک-پ . در سرویس های کلوکیشن در صورت ایجاد هر گونه مشکل از سمت کاربر و یا عدم پرداخت هزینه ها دیتافردا مجاز به مصادره سرور و مسدود سازی سرویس میباشد.

.بند ک-ت . دیتافردا هیچ گونه مسولیتی در صورت بروز مشکل در سرور و یا مسدود سازی از سمت دیتاسنتر و یا بروز هر گونه حادثه غیر قابل پیش بینی در قبال سرور ندارد.

.بند ک-ث .در صورت عدم رعایت قوانین کشور میزبان سرور نفع دیتافردا مسدود شده و فقط در صورت تایید مدیریت سرور تحویل داده میشود.

بند ک-ج . پشتیبانی و مدیریت سرور ها با کاربر بوده و فقط نصب و راه اندازی اولیه سرور ها رایگان انجام میشود و در صورت نیاز به کاربر دسترسی های لازم داده میشود.

ضمانت خدمات در ایران در صورت فعال بودن سرویس در پنل قابل اجراست (SLA) تمامی
.بند ض-الف . در سرور های مجازی به ازای هر 1 ساعت دان تایم 6 ساعت زمان به رایگان به سرور مجازی شما اضافه میشود.

.بند ض-ب . در سرور های اختصاصی به ازای هر 4 ساعت دان تایم 12 ساعت به زمان سرور به رایگان اضافه خواهد شد.

.بند ض-پ . در سرور های کلوکیشن دان تایم و یا تاخیر در زمان آماده سازی از سمت دیتافردا به ازای هر 12 ساعت 1 روز به زمان سرور اضافه خواهد شد.

.بند ض-ت . تاخیر در ارائه سرور های مجازی با توجه به کانفیگ مورد نظر به ازای هر 12 ساعت 1 روز به زمان سرور اضافه خواهد شد.

.بند ض-ث . در صورت کاهش کیفیت سرور ها از نظر سخت افزار سرور به رایگان منتقل شده و 2 روز سرور به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

بند ض-ج . در صورت دان تایم در سرویس های میزبانی به ازای هر 1 ساعت 1 روز به رایگان به سرویس کاربر اضافه خواهد شد.

تبصره :

تمامی شرایط در صورتی است که کاربر از عمد / غیر عمد و یا به دلیل نداشتن اطلاعات فنی مشکلی ایجاد نکرده باشد که دلیل قطعی شدن سرویس باشد.

وجه شما بازگردانده میشود
بند ب-الف . در صورت درخواست کاربر برای لغو سرور های مجازی و درخواست بازگشت وجه , هزینه 5000 برای نصب و راه اندازی + 10.000 تومان بابت ای پی + 20% کل هزینه پرداخت شده از کاربر کسر میشود.

بند ب-ب . بازگشت وجه در سرور های اختصاصی ممکن نیست و در صورت درخواست کاربر 1/4 هزینه سرور با کسر هزینه نصب و راه اندازی که نیمی از هزینه سرور را شامل میشود ممکن هست.

بند ب-پ . بازگشت وجه در سرویس های اجاره به شرط تملیک در صورت کنسل کردن از سمت کاربر هیچ هزینه ای به کاربر بازگشت داده نمیشود و با توجه به قوانین سروری نیز تحویل داده نمیشود.

بند ب-ت . بازگشت وجه سرویس های میزبانی با کسر 1/4 از کل وجه پرداختی انجام میشود.

بند ب-ث . در دامنه های ثبت شده , طراحی و برنامه نویسی , کلوکیشن و سایر سفارشات هیچ وجهی برگشت داده نمیشود.

هزینه کانفیگ سرور ها از 20.000 تومان تا 10.000.000 تومان متغییر میباشد که در زمان بازگشت وجه کسر میشود.
هزینه ترافیک سرور در صورت درخواست بازگشت وجه جداگانه محاسبه شده و کسر میشود.

هزینه سرور ها فقط تا 7 روز بعد از سفارش تنها به دلیل مشکل فنی از سمت دیتافردا قابل بازگشت بوده و بعد از گذشت این زمان امکان بازگشت وجه ممکن نیست.

قوانین و ضمانت کیفیت

  • خدمات کلوکیشن و شرایط ارائه سرویس
  • مصرف منصفانه و نداشتن ترافیک متقارن به صورت دانلود بسیار بالا
  • عدم استفاده از موارد غیر مجاز با توجه به قوانین کشور میزبان
  • سایر موارد به صورت کتبی در توافق نامه بین طرفین ذکر خواهد شد وبه صورت توافقی قابل تغییر میباشد

سرور های مجازی و اختصاصی

تمامی کانفیگ های اولیه به رایگان انجام میشود در صورت تغییری از سمت کاربر که باعث ایجاد اختلال و یا مشکل شود با هزینه جداگانه سرور مجددا راه اندازی میشود در سرور های اختصاصی نیمی از هزینه ماهیانه به عنوان هزینه نصب و راه اندازی دریافت میشود.

بک آپ گیری در تمامی سرور ها بر عهده کاربر میباشد و در صورت تمایل و اعلام کاربر بک آپ گیری از سمت دیتافردا با هزینه انجام میشود.

عدم پرداخت هزینه سرور ها در زمان سر رسید باعث حذف اطلاعات کاربر و همچنین تغییر ای پی سرور میشود.

کاربر در سرویس های ترافیکی موظف است قبل از اتمام ترافیک میزان ترافیک مورد نیاز برای شارژ مجدد را اعلام نماید. ( حداقل ترافیک بر اساس مصرف دوره ای و مدت زمان باقی مانده محاسبه خواهد شد)

سرورهای اختصاصی به شخص حقیقی و حقوقی منتقل نخواهند شد و مدیریت اولیه سرورها برعهده دیتافردا خواهد بود.

رفع ابیوز ها برعهده کاربر میباشد و دیتافردا متعهد میگردد که در رفع مشکل با کاربر نهایت همکاری را انجام دهد.

در صورت حلمه به سرور های دیگر و یا اتک روی سرور کاربر به دلیل نصب برنامه و یا راه اندازی سیستمی خاص کاربر موظف به پاسخ گویی و جبران هزینه میباشد.