کلوکیشن ایران و آمریکا

میزبانی سرور های شما در تجهیزات اختصاصی دیتافردا با رعایت تمامی موارد اصولی در شرایط مناسب

در دیتاسنتر های ترکیه، آمریکا، ایران

کلوکیشن ایران و آمریکا

کلوکیشن ( CO-location ) یکی از خدمات ویژه دیتافردا خدمت کاربران گرامی است.

در این سرویس این امکان برای شما فراهم میشود که بدون پرداخت هزینه اضافی محلی مناسب با شرایط ویژه برای قرار دادن سرور خود داشته باشید.

دیتافردا با داشتن رک اختصاصی در ایران و آمریکا این امکان را برای شما فراهم آورده که سرور های خود را در فضایی مطمن و با شرایط بسیار عالی قرار دهید. در برخی موارد به دلیل قرار گیری سرور در دیتاسنتر ها به دلیل عدم دقت برخی از کارمندان سرور دچار آسیب های سخت افزاری و مشکلات نرم افزاری  میشود.( اسیب به بدنه سرور شما، قطع شدن پاور یا کابل شبکه در زمان جا به جایی سرور های دیگر، اعمال تغییرات بر روی فایروال کور و قطع شدن برخی از پورت ها بدون اطلاع شما، شرایط نگه داری نامناسب، گم شدن برخی قطعات امانت گذاشته شده مانند براکت هارد به دلیل شلوغی و  سایر موارد مشابه که ممکن است تجربه کرده باشید.)

رک های اختصاصی دیتافردا بهترین انتخاب برای میزبانی سرور های شما می باشد، همکاران فنی ما با داشتن مجوز حضور در دیتاسنتر تمامی از پیش آمدن هرگونه اشتباه و یا آسیب به اموال شما جلوگیری میکنند.

کلوکیشن ایران و آمریکا

در این سرویس شما امکانات بیشتری نسبت به همکاری مستقیم با دیتاسنتر ها خواهید داشت.

در ادامه برخی از این موارد اشاره میکنیم.

بک آپ گیری از اطلاعات سرور

امکان ارسال هارد اکسترنال

پشتیبانی و تامین سخت افزار

رول اختصاصی فایروال

راه اندازی رایگان

سابنت 29/ رایگان

کلوکیشن ایران

با توجه به تعدد دیتاسنتر های داخل کشور و ارائه خدمات و کیفیت مشابه انتخاب بهترین محل برای میزبانی سرور نیازمند تجربه است. در بسیاری از مواقع این تجربه نتیجه از دست دادن کاربران به علت تغییر ای پی و قطعی چندین ساعته برای جا به جایی سرور را در پی خواهد داشت.

میتوان گفت دیتافردا در داخل ایران با بسیاری از دیتاسنتر ها همکاری کرده و تجربه کار با هر یک را داشته، از این رو ما با ارائه کلوکیشن در داخل دو تا از بهترین دیتاسنتر های ایران  خدماتی منحصر به فرد را به شما ارائه میدهیم.

با توجه به قرار گیری در رک اختصاصی دیتافردا شما میتوانید از مزایا ( ترافیک بسیار بالا با هزینه کمتر، ای پی رایگان، پشتیبانی سخت افزاری، ارائه مشاوره و خدمات فایروال و بسیاری موارد دیگر بهره مند شوید.)

همچنین در صورت عدم رضایت از شرایط یکی از دیتاسنتر ها بدون دریافت هزینه اضافی یک سرور تست چند بررسی از دیتاسنتر دیگر دریافت کرده و در صورت تایید سرور شما به رایگان به زیرساخت دیگر ما منتقل شود.

کلوکیشن آمریکا

آمریکا یکی از پیشرو ترین کشور های جهان در حوزه ای تی و اینترنت است. همچنین بسیاری از وب مستران جهان به دلیل کیفیت بالای شبکه این کشور را برای میزبانی سایت و حتی تهیه سرور اختصاصی به کشور های اروپایی ترجیح میدهند.

با توجه به محدودیت های ایران در بحث اینترنت و همچنین عدم ارائه خدمات به ایران بسیاری از وب مستران و کاربران داخل کشور نیازمند تهیه سرور اروپا و آمریکا میشوند.

دیتافردا با داشتن همکاری بیش از 10 سال با دیتاسنتر کلوکراسینگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا بدون نیاز به ارسال سرور به کشور دیگر و پرداخت هزینه اضافی سروری مشابه سرور خود در این دیتاسنتر داشته باشید.

با توجه به کیفیت بسیار بالای این دیتاسنتر و قرار گیری در رک دیتافردا، نگرانی های کمتری نسبت به دریافت ابیوز و بسته شدن سرور خواهید داشت.

در این سرویس شما امکان حضور فیزیکی در دیتاسنتر را نخواهید داشت ( حتی در صورت حضور درآمریکا )

برای سرور های میزبانی شده شما در آمریکا دسترسی KVM خدمت شما ارسال شده و میتوانید از طریق سرور با انجام تنظیمات شبکه در صروت قطع شدن سرور دسترسی لازم جهت بررسی و رفع ایراد را داشته باشید. همچنین تیم فنی دیتافردا به صورت تمام وقت در کنار شماست تا در صورت وجود هر گونه مشکل به سرعت آن را رفع نماید.

لازم به ذکر است در صورت خرابی هر یک از قطعات سرور شما به دلیل کارکرد طولانی، دیتافردا قطعات مورد نیاز شما را پس از بررسی و عیب یابی فراهم کرده و بر روی سرور شما نصب میکند.( با دریافت هزینه پست بر اساس نرخ آمازون )